background
Device as a Service (DaaS)

Device as a Service çözümleri ile kurumunuzdaki son kullanıcılarınızın performansını ve üretkenliğini, IT ekiplerinizin verimliliğini arttırabilirsiniz. Bu hizmet modeli ile son kullanıcılarınızın görev tanımlarına en uygun donanım, destek ve cihaz yönetimi sağlanmaktadır.

chart

Kurumlarda kullanılan cihaz sayısının artması ve kişisel cihazların da dahil olması ile birlikte, IT ekipleri için güvenlik ve basit yönetim gibi kavramları karşılamak zor bir hale gelmeye başlamıştır. Birbirinden farklı cihazlar üzerinde birden çok işletim sistemi çalışabilmektedir. Böyle bir durumda güvenli bir ortamın sağlanabilmesi oldukça zordur.

DaaS ile birden çok işletim sistemi çalıştırabilme yeteneğine sahip dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, iş istasyonları ve mobil cihazlar konumlandırabilir, tek bir ekran üzerinden kolayca yönetebilir ve güvenli bir yapı sağlayabilirsiniz.

Yapay zekâ öğrenmesi ile önceden yapılandırılmış veri setleri temel alınarak, cihazlarınıza yönelik gerçekleştirilen saldırı girişimleri, engellenen saldırılar ve cihazlarınızın güvenliği hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede son kullanıcılarınız için gerçek zamanlı güvenlik analizi gerçekleştirebilir ve koruma sağlayabilirsiniz.