background
Masaüstü Sanallaştırma Çözümleri

Masaüstü Sanallaştırma Çözümleri ile son kullanıcılarınıza; verilerine ve uygulamalarına istedikleri yerden, istedikleri cihazdan ve istedikleri zaman ulaşabilme imkânı tanıyabilirsiniz. Yeni nesil teknolojileri içinde barındıran bu çözüm ile kullanıcılarınıza performans, esneklik ve mobilete sağlayabilirsiniz.

chart

Masaüstü Sanallaştırma ile gittiğiniz her yerde işlerinizi sürdürebilir, ofisinizdeymiş gibi çalışabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızdan ya da masaüstü bilgisayarınızdan, akıllı telefonlarınızdan veya tabletlerinizden kısacası donanım bağımsız olarak, ofiste çalışma rahatlığını ve güvenilirliğini elde edebilirsiniz.

Masaüstü Sanallaştırma ile son kullanıcılarınızın yanı sıra IT ekipleriniz için de performans ve verimlilik sağlayabilirsiniz. Sistem bakımı gibi zahmetli ve uzun süren işlemler, son kullanıcı yedekleri gibi kritik işlemler, IT ekipleriniz tarafından kesintisiz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Bu çözüm ile verilerin ve uygulamaların tek bir noktadan yani merkezi olarak yönetilmesi sağlanır. Böylece, IT ekipleri için yönetim kolaylığı kavramı ön plana çıkacaktır.