background
Genel Bakış

Hibrit altyapı kullanımının avantajlarından faydalanmak isteyen kurumlar için hem geleneksel hem de bulut temelli uygulamaları çalıştırmak üzere tasarlanmıştır. BT kaynaklarını tek bir arabirim üzerinden hızlı bir şekilde dağıtıma imkan veren bu çözüm, güçlü bir yazılım tabanlıdır. Fiziksel, sanal, konteyner, depolama gibi kaynaklara yönelik akışkan havuzları her tür iş yükü için herhangi bir yapılandırma ile birleştirmeye olanak sağlar. Tekrarlanan görevlerde zaman ve emek tasarrufu sağlayarak veri merkezinin çevikliğini ve BT personelinin verimliliğini arttırır.

Şekillendirilebilir altyapı kullanan kurumlarda bir sunucunun deploy edilmesinde %62; firmware update ve işletim sistemi yamalarının geçilmesinde %60; 3 node’ luk bir Vmware Vsan cluster yapısının ayağa kaldırılması için %63,5 oranında zamandan kazanç elde edilmektedir.

Treo olarak bu tip çözümler ile veri merkezinizi geleceğe hazırlıyor, kurum içerisinde BT personelinin rutin işlerden uzaklaşmasını sağlıyoruz.

HPE Synergy Teknik İnceleme!

Herhangi bir uygulamayı çalıştırmak üzere tüm kaynakların anında kullanılabilmesi için bilgi işlem, depolama ve yapıyı birleştiren tek bir akıllı fiziksel altyapı.