background
Veri Merkezi Network Çözümleri

Veri Merkezi Ağ Çözümleri’nde (Data Center Networking | DCN) , ana sunucuların yanı sıra; veri depolama, veri yedekleme, ağ güvenlik ve yük paylaşım cihazlarının kablolu olarak merkezi veya dağıtık veri merkezlerinde konumlandırılması ve kurumsal yapıya hizmet vermesi hedeflenmektedir.

chart

Kampüs ağında port bağlantı ihtiyacı, 1 ila 10 Gigabit arasında değişip, veri trafiği gecikmelerine karşı hassastır. Veri merkezi ağında ise ölçeğe göre 10 ila 100 Gigabit arasında port bağlantı ihtiyacı değişir ve veri trafiği gecikmelerine karşı daha da hassastır. Kampüs ve veri merkezi ağ çözümleri, kritiklik ve hizmet sürekliliği, hız ve performans, trafik akışı, ağ mimarisi ve kullanılan cihazlar kapsamında da farklılık göstermektedir.

Treo, veri merkezi ağınızı sürdürülebilir, esnek, ölçeklenebilir, yüksek performanslı ve güvenilir şekilde ve en yeni teknolojilere uygun olarak tasarlıyor. Beklenti, ihtiyaç ve iş planlarınızla en iyi örtüşecek ağ teknolojileri çözümünü üretmek için çalışmaktadır.

Alan uzmanlığı ve proje deneyimi gerektiren her ölçekteki Veri Merkezi Ağ Çözümleri’ni (Data Center Networking | DCN) anahtar teslim olarak projelendiriyor, devreye alıyor ve proje sonrası hizmetlerini sağlıyoruz.

Hewlett Packard Enterprise şirketi Aruba'nın Anahtarlamadaki Yenilikleri!