background
Yeni Nesil Son Kullanıcı Teknolojileri

Son kullanıcılarınızın ihtiyaçlarına ve uygulamalarına yönelik tasarlanmış ürünler ile basit iş yüklerinden kritik iş yüklerine kadar birçok iş yükü için yeni nesil teknolojinin performansını, ölçeklenebilirliğini ve güvenilirliğini elde edebilirsiniz.

chart

Dizüstü bilgisayarlar ile son kullanıcılarınıza mekân bağımsız olarak performans ve yönetilebilirlik sunabilirsiniz. Günümüzün iş gücü gerektiren uygulamaları için optimize edilmiş mimarileri ve uzun pil ömrüne sahip olmaları ile dizüstü bilgisayarları çalışanlarınız için vazgeçilmez bir hale gelmektedir.

Masaüstü bilgisayarlar ile modern çalışma ortamlarınızda, günümüzün yüksek üretkenliğine sahip çalışanlarınız için gereken performansı, esnekliği ve ölçeklenebilirliği sağlayabilirsiniz.

Mobil iş istasyonları ile masaüstü bilgisayar performansını, hareket halinde olan son kullanıcılarınıza sağlayabilirsiniz. Yüksek hızlı işlemciler ve yüksek performanslı grafik kartları ile tasarlanabilen mobil iş istasyonları ile veri/görüntü işleme, tasarım ve simülasyon gibi ağır iş yüklerinin üstesinden kolayca gelebilir ve son kullanıcılarınızın üretkenliğini arttırabilirsiniz.