background
Genel Bakış

Basit iş yüklerinden kritik iş yüklerine kadar birçok iş yükü ve veri yönetimi için geçmişte olduğu gibi günümüzde ve gelecekte de doğru sunucu çözümlerinin seçilmesi oldukça önemlidir. Yüksek performans, yüksek erişilebilirlik, süreklilik ve esneklik gibi dört temel ilke göz önünde bulundurularak, gerekli işlem gücü ve işlem kapasitesi sağlanabilmektedir. Treo Bilgi Teknolojileri, yetkin teknik ve satış ekipleri ile iş ihtiyaçlarınıza uygun, maksimum kapasite ve performans sağlayan yeni nesil sunucu modelleri ile satış öncesi ve satış sonrası uzman desteği sunmaktadır.

Şekillendirilebilirlik ile mümkün hale getirilmiş açık, hibrit bir bulut platformu için sağlam bir temel oluşturarak yönetim görevlerini kolaylaştırıp otomatikleştirebiliriz.

Sunucu Çözüm Kataloğumuz:

  • Tower Tipi Sunucular
  • Rack Tipi Sunucular
  • Blade Tipi Sunucular
  • Birleşik Sistemler
  • Sunucular için HPE Infosight

    Sunucular için HPE InfoSight, performansı optimize etmek ve sorunları önlemek için HPE InfoSight’ın makine öğrenimi ve öngörü analizi özelliklerini Active Health System (AHS) ve HPE Integrated Lights Out’un (iLO) durum ve performans izleme özellikleriyle birleştirir. Sunucular için HPE InfoSight, altyapının yönetilme ve desteklenme biçimini dönüştürerek zaman kaybını ve sorunları ortadan kaldırır. AHS, sunucunuz için bir "uçuş veri kaydedicisi" gibi sürekli ve proaktif durum izleme sağlar ve binlerce sistem parametresi ile tanılama telemetri verilerini 7/24 kaydeder. Sunucular için HPE InfoSight, sorunları çözümlemek ve performansı geliştirmek amacıyla kurulu sistemin davranışlarından içgörüler çıkarmak için AHS’nin telemetri verilerini analiz eder. Sunucular için HPE InfoSight’ın ilk sürümü, zaman içerisinde sayısı artacak olan bir dizi temel yetenek sağlar.