background

Kurulum Devreye Alma ve Destek Hizmetleri

Kritik Sistemlerinize ve Verilerinize Kesintisiz Erişim Sağlamanıza Yardımcı Olmak için IT Danışmanlığı Çözümleri

Teknolojinin durdurak bilmeyen gelişmesi, hergün piyasaya sunulan yeni ürünlerin çokluğu uzmanlık gerektiren sistemlerin varlığını her geçen gün artırmaktadır. Bu da yüksek uzmanlık gerektiren IT projelerinin oranını yükseltmekte, operasyonel yoğunluğu üst seviyelere çıkartmaktadır.

chart
Treo Kurulum, Devreye Alma Ve Destek Hizmeti İle Nelere Sahip Olursunuz?

Operasyonel yükünüz yoğun, teslim tarihleriniz sıkı olduğunda, güvenebileceğiniz deneyimli bir IT çözüm ortağına ihtiyacınız vardır. Treo, mevcut durumu doğru şekilde değerlendirmenizi, hedeflerinizi karşılayan bir plan oluşturmanızı ve işinizin gerektirdiği çıktıları sunan bir IT çözümünü tasarlayıp uygulamanızı sağlayacak, kapsamlı bir profesyonel hizmet yelpazesi sunuyor.

Kuruluş Hizmetleri

Kuruluş hizmetleri çözümün ve temel tasarım dokümanı hazırlanması, çözümün birimlere aktarımı, çözümün doğrulanması ve gerekli düzeltme ve iyileştirmelerin yapılması, ürün tedariği, ürün sevki, kurulum, test ve devreye alma süreçlerinin gerçekleştirilmesi, teknik dokümantasyon ve müşteri ile mutabakat sağlanıp kurulum kabullerinin alınması süreçlerinden oluşur.

Proje Hizmetleri

Proje hizmetleri,genel olarak başlatma, planlama, yürütme/kontrol ve kapanış şeklindeki sıralanmış adımları içermektedir.

Bakım ve Destek Hizmetleri

Bakım ve Destek hizmetleri, genel anlamı ile, tanımlı bir IT ekipman ve/veya sistem parkı kapsamındaki sistem bileşenlerinin, belirli bir hizmet sözleşmesi çerçevesince çalışır durumda tutulmasını, koruyucu/periyodik bakımını, sağlık taramalarını, danışmanlık hizmetlerini, kurulum-taşıma-ekleme-çıkarma-devreden çıkarma (IMACD) hizmetlerini içerir.